X
X
TRY

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

AeroCS İnternet Bilişim Teknolojileri olarak 2011'den beri hizmet veren, 2016 yılından itibaren tüm faaliyetlerimizi tamamiyle online dijital ortama taşıyarak hizmet vermeye devam eden bir firmayız.

Firmamız tamamiyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakla birlikte, türkiye ekonomisi durumu nedeniyle en uygun fiyatlara hizmet vermeye çalışmaktadır. Genç ve dinamik ekibimiz ile müşterilerimize en iyi desteği sunmaya çalışıyor, sorunlarına 7/24 online olarak çözümler üretiyoruz. Firmamız genel olarak grafik tasarım, e-ticaret, yazılım, danışmanlık, web barındırma üzerine hizmet vermektedir.

Vizyonumuz:

AeroCS Bilişim Teknolojileri olarak Birlik ve bütünlük, profesyonel, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan birtakım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır. 

Misyonumuz:

Dijital ve gelişen teknolojinin içinde olduğumuz bu sektörde, bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmak.

Değerlerimiz:

Dijital hizmet sektörünün merkezinde insan yer almaktadır. Verdiğimiz hizmetlerin hedefi ve ölçüsü insandır. Bilimsel düşünceyi temel alarak, insanı merkeze koymak, dünyadaki bütün gelişmeleri, uzmanlık ve tecrübemizle birleştirerek dijital hizmet alanında kullanmak, yaşanan hatalarda ve kararlarda sonuna kadar saygı duymak, verdiğimiz hizmeti dünya standartlarının da üzerine çıkartacak şekilde çalışkan ve öncü olmak bizi biz yapan değerlerin başında gelir.

 


Billing Software by WISECP
Top